• Müzayede
  • Yenilendi
Mükemmel Güvenlik Alarm Güvenlik Bisiklet Perakende Ambalaj ile Kilit Bisiklet Bisiklet alarmı Çalmak Siyah/KıRMıZı
zoom_in

Mükemmel Güvenlik Alarm Güvenlik Bisiklet Perakende Ambalaj ile Kilit Bisiklet Bisiklet alarmı Çalmak Siyah/KıRMıZı

₺ 2.34 2.93

Malların miktarı
check Sipariş verilebilir

Geleneksel zincirleri, asma Kilitler ve U Kilitler sadece yarım bir işi yapmak ve oldukça kolay nasıl bilenler tarafından kaldırıldı, ama bile bu alarm görme hatta en düşünme hırsızlar tespit var iki kez. bisiklet taşındı, Alarm bahar eylem ve vermek içine bir kulak-yıkıcı çığlık 15 saniye. Hiçbir hırsız etrafında asmak istediğiniz zaman bu alarm söner. 3 hassasiyet seviyesi belirlemek için izin ne kadar hareket alarmı tetiklemek için gereklidir. Tetiklenen alarm zaten vardı geliyordu için 5 kez, Eğer 5 saniye içinde tekrar tetiklenen, 15 saniye boyunca sürekli çalacaktır. Ben emin kadar güçlü işlevi etkili bisiklet korumak gerekir.
Özellikleri : 4 dijital kod, sadece kullanıcı kilidini açabilir.Kabul mikro-bilgisayar tekniği. Yüksek-Orta-Düşük hassasiyet tercih var.Titreme trigged, güvenlik ve hassasiyet Düşük güç tüketimi pil uzun bir hayat izin.Kolay kurulum ve DIYSu geçirmez : endişesi olmadan bisiklet kalıcı eklemek kötü hava çıkarmak zorunda Malzeme : Sağlam plastik-hiçbir metal parçaları pas Fit için : Bisiklet motorcyle Renk : Siyah/KırmızıGüç kaynağı : 1x6 F22 9 V pil (dahil değildir) Boyutlar : 9.5x6.5x3.7 cm (yaklaşık) Kullanımı : Varsayılan kodu "ABCA"Kod Değişikliği. Değil zaman birimi çalışma.
Basın 'a' için 3 saniye ve kalp bir kısa 'Di' ses, giriş eski kod, sen kalp bir 'Di Di Di' ses eğer doğru. Daha sonra gerekir giriş 4 dijital şimdi kod değil daha sonra 5 saniye, sen kalp bir 'Di Di Di' ruh başarı varsa. Neight giriş yanlış eski kod veya failded kodunu değiştirmek, sen kalp uzun 'Di' ses. Daha sonra tekrarlayın gerekir basın.Eğer pil almak excced 30 s. Geri gidecek varsayılan kodu otomatik.Varsayılan hassasiyet : orta Hassasiyet ayarlamak. Ünite çalışmak değil, basın "C" ve "duyana kadar tutun (gerekir gevşek duymak sonra ellerinizi her ses) : Di = Yüksek hassasiyet; Di Di = orta hassasiyet; Di Di Di = düşük hassasiyet Set alarm. Basın "B" için 3 saniye, duyacaksınız "; "Di" sesi daha sonra birim sonra 5 saniye gecikme.Alarm rahatlatmak. Giriş 4 dijital kod daha sonra duyacaksınız "Di Di Di" sesi doğru. Eğer giriş yanlış kod, duyacaksınız uzun bir "Di" sesi., Anahtar düğmeler için kilitli olacak 3 dakika eğer giriş yanlış kod 4 kez arkaya, ve devam edecek 3 dakika sonra.Tetiklenen alarm zaten vardı geliyordu için 5 kez, Eğer 5 saniye içinde tekrar tetiklenen, 15 saniye boyunca sürekli çalacaktır. Ben emin kadar güçlü işlevi etkili bisiklet korumak gerekir.Not : nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir. Teşekkür ederim! Paket içerir :

Marka Adı:
OOTDTY

Benzer ürünler kategorisinde..