• Müzayede
  • Yenilendi
Bluetooth Kulaklık, GUSGU Mini kablosuz spor kulaklık Stereo Kulak Kulaklık Gürültü Iptal ile ve Şarj iphone için kılıf
zoom_in

Bluetooth Kulaklık, GUSGU Mini kablosuz spor kulaklık Stereo Kulak Kulaklık Gürültü Iptal ile ve Şarj iphone için kılıf

₺ 24.98 31.23

Malların miktarı
check Sipariş verilebilir

Bluetooth kulaklık, GUSGU Mini iphone için kılıf Stereo kulak kulaklık gürültü iptal ve şarj ile kablosuz spor kulaklık · 【Güçlü bağlantı 】 : akıllı telefonlar ve 100 ft'ye kadar diğer Bluetooth özellikli cihazlarla çiftler ve bağlanır. dahili mikrofon ile, bu kulaklık el-ücretsiz iletişim için harika. Tüm kablolu kulaklıkların stetoskop etkisini ortadan kaldırır ve gürültüyü azaltır. Ultralight İkiz kulakiçi ergonomik olarak tasarlanmıştır, bu da uzun bir süre giymek için çok rahattır. · 【Hızlı şarj kutuları】 : taşınabilir şarj kutusu da bir bataryadır. Bu ultra hafif şarj edilebilir pil, büyük kapasiteli lityum pillere sahiptir; tek bir şarjla 5 saat dinleyebilirsiniz. Pili tamamen şarj etmek sadece bir buçuk saat sürer. Bluetooth cihazınızda pil durumu görüntülenecektir. · 【BLUETOOTH kablosuz teknolojisi 】 : akıllı telefonların yanı sıra çeşitli Bluetooth cihazlarıyla da hızlı bir şekilde eşleştirilebilir. Kulaklıklar, fantastik TWS (gerçek kablosuz) teknolojisi ile mükemmel kalitede stereo seslerle eşzamanlı ve kablosuz cihazlarla bağlanır. Tüm kablolu kulaklıkların stetoskop etkisini ortadan kaldırın ve gürültüyü azaltın. Talimat :
Bu kulaklıkları cihazınızla nasıl eşleştirirsiniz?
1. İlk kez soyma yaparken, her kulaklıkta 3 saniye boyunca kontrol düğmesine basın ve basılı tutun ve led ışık kırmızı ve mavi arasında yanıp sönene kadar serbest bırakın. (Sesli uyarı : güç on-Paring)
2. bluetooth'u cep telefonunda açık olarak ayarlayın, F10-TWS numaralı telefonu arayın, bu kablosuz kulaklığı seçin, ardından mobil cihazınıza bağlayın.
3. kulaklık eşleştirildikten sonra bekleme olarak kalacak. Mavi LED ışık her beş saniyede bir yanıp söner (sesli uyarı : bağlı).
Gelişmiş Şarj Edilebilir sistemi :
Pil, en son manyetik şarj teknolojisine teşekkür ederek ilk 30 dakika içinde 80% kapasiteye şarj edilecek, daha sonra kulaklık ve şarj kutusu pil ömrünü uzatmak için damlama şarjı geçecektir. Aşırı şarj önlemek için dahili koruma.
Özellikler :
Konuşma süresi : 90 dakika
Çalma süresi : 90 dakika
Bekleme süresi : 10 gün
Şarj süresi : 50 dakika
PaketDahil :
2 x Bluetooth Kulaklık
1 x Şarj Durumda
1 x USB şarj kablosu
1 x Kullanım Kılavuzu
Önemli Not :
1. gelen çağrı için, cevaplamak için bir kez fonksiyon düğmesine basın ve reddetmek için iki kez (arama modunda olduğunda, sadece ana kulak-tomurcuk sesi vardır. bu güvenlik özelliği, sürüş sırasında trafiği duymanızı sağlar.)
2. sadece bir kulaklık müzik modunda ses varsa, lütfen varsayılan ayara sıfırlamayı deneyin.
3. cihazlarınızı diğer kulaklıklarla eşleştirin.
A : her iki kulaklığın da kapalı olduğundan emin olun. B : mavi LED ışıkları aynı anda yanıp sönene kadar düğmeye basın ve basılı tutun. Eşleştirme prosedürü sadece ilk kullanımda gereklidir. Bu ikiz kulakiçi, açıldıktan sonra mobil cihazlarınıza otomatik olarak bağlanacaktır.

Destek APP:
Hayır
kablosuz:
evet
Vocalism Prensibi:
Dengeli Armatür
stil:
Kulak
Konnektörler:
USB
su geçirmez:
Hayır
Ses Kontrolü:
Hayır
fonksiyon:
cep telefonu,hifi kulaklık
Aktif Gürültü İptal:
Hayır
fiş tipi:
Kablosuz
frekans tepki aralığı:
20-20000hz
duyarlılık:
122±3db
Destek Hafıza Kartı:
Hayır
iletişim:
Kablosuz
hat uzunluğu:
Hiçbiri
Kablosuz Tipi:
Bluetooth
Kontrol Düğmesi:
Evet
Destek apt-x:
Hayır
Model Numarası:
F10
direnci:
32Ω
Marka Adı:
GUSGU
mikrofon:
Evet

Benzer ürünler kategorisinde..