• Müzayede
  • Yenilendi
Sıcak Bebek Büyüme Grafik Teslim Cetvel Duvar Dekor Çocuklar için, tuval Çıkarılabilir Yükseklik Büyüme Tablosu 79 inç x 7.9 inç
zoom_in

Sıcak Bebek Büyüme Grafik Teslim Cetvel Duvar Dekor Çocuklar için, tuval Çıkarılabilir Yükseklik Büyüme Tablosu 79 inç x 7.9 inç

₺ 6.24 6.57

Malların miktarı
check Sipariş verilebilir

ÜRÜN AÇıKLAMASıSu geçirmez ve dayanıklı, birçok yıl için kullanabilirsiniz.Halat üstündeki grafik, yüklemek ve kaldırmak kolay.
Güzel muhtasar renk, dekoratif anaokulu, iç duvarlar veya windows, banyo, ofis, yurt veya mağaza.
Uzun bir süre için kullanabilirsiniz
Halat üstündeki grafik, yüklemek ve kaldırmak kolay
Renkli boya kurtulmak, güvenli ve toksik olmayan çocuklar
Büyüleyici bebek odası dekorasyon, beslenmesi bebeğin numarası tanıma ve istihbarat. Güzel muhtasar renk, dekoratif anaokulu, iç duvarlar veya windows, banyo, ofis, yurt veya mağaza.
Bir Ebedi Hediye : arıyorsanız Olsun yeni bir bebek hediye için yeni bir ebeveyn için, bir doğum günü hediyesi için çocuk, veya başka bir şey, biz tüm gurur yapmak için değer bir şey neşelendirmeye.
Bu hediye bir çok değerli şey, çünkü zaman geçişini standı, yeni evler arasında hareket ve kolay olduğunu, böylece sen bellek bırakın.
Bellek-çocuk büyümeye izlerken bir yükseklik için başka bir fantastik bir duygu olduğunu. Kayıt onları bizim duvarlar ve hazine yüksekliği haritası üzerinde bu değerli anılar. Çocuk odasında harika görünüyor, süslemek için kullanılabilir.
Kolayca kayıt ve beraberlik-kullanabilirsiniz bu duvar büyüme grafik ölçmek için uzunluk, kalın yapılmış, dayanıklı tuval malzeme. Ek olarak, bu baskılı iyi. Kontrol ve kayıt istediğiniz bir şey yazmak için. Bir tarih veya bir gün yazmak istiyorum olsun, hızla tamamlanabilir.
ÜRÜN ÖZELLIKLERI
Kullanımı kolay ve mağaza-ışık ve güzel,
Renk : Beyaz ve siyah
Malzeme : Ahşap + boyama kumaş
Boyutu : 200 cm * 20 cm
Paket İçeriği : 1x Asılı resim sergisi
Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünleri dahil değildir.


stil:
modern
tema:
karakterler
şartname:
Tek parça Paket
malzeme:
Ahşap , Ahşap
Marka Adı:
Deoxygene
sınıflandırma:
Wall
Model Numarası:
I145257
Sansür Kodu:
-
senaryoları:
duvar
model:
Düzlem Duvar Sticker

Benzer ürünler kategorisinde..