• Müzayede
  • Yenilendi
Çorap Kaymak Kolay Off Çorap Yardım Kiti Çorap Bir Yardımcı Hiçbir Bükme Germe için Gebelik ve Yaralanmaları Oturma Aracı
zoom_in

Çorap Kaymak Kolay Off Çorap Yardım Kiti Çorap Bir Yardımcı Hiçbir Bükme Germe için Gebelik ve Yaralanmaları Oturma Aracı

₺ 7.27 7.99

Malların miktarı
check Sipariş verilebilir

-9.55/piece-10.43/piece-1.36/piece-9.99/piece-6.88/piece Çorap Kaymak Kolay Off Çorap Yardım Kiti Çorap Bir Yardımcı Hiçbir Bükme Germe için Gebelik ve Yaralanmaları Oturma Aracı Özellikleri : ÇORAP KAYMAK : hızlı ve kolay yolu koymak ve çıkarmak çorap rahat
KULLANıMı KOLAY : cradle üzerinde çorap Yerleştirin, alt zemin ve slayt beşiği sizin ayak
Kullanıcılar için mükemmel hareketlilik ile sınırlamaları, yaralanmaları, ve gebelik
Kolay-Off Çorap Doffer kapalı çorap itmek için kullanılır, ve ayaklarınızı kullanımı ile, sen tilt bu koymak için çorap içinde ulaşmak.
Işık sıkıştırma giysiler kaldırmak için kullanılabilir, hem de.
Açıklama :
Çorap Kaymak Sistemi oluşur çorap cradle ve uzun bir kolu yardımcı olacak slayt sizin çorap üzerinde eğildim olmadan, büküm veya dönüm.
Kolu da yardımcı çorap kapalı almak bittiğinde onları giyen ve tutun yardımcı sizin ayakkabı yaparken yerde onları koymak.
Bu sistemi çorap çoğu türleri ile çalışır, ne olursa olsun tercih edip elbise çorap, rahat olanlar, atletik olanlar, hatta sıkıştırma çorap.
KULLANıMı KOLAY
Adım 1 : çorap topuk yerleştirin-yan aşağı Çorap Kaymak Sistemi ve rulo manşet aşağı tarafta beşiği kadar ayak üstündeki olduğunu.
Adım 2 : Kez çorap yerinde olduğunu, kolu kullanın hafifçe düşük Çorap Kaymak Sistemi.
Adım 3 : Yavaş Yavaş kolaylığı sizin ayak çorap içine açılış, sürgülü sizin topuk çorap cradle altına kadar, çorap tamamen sizin ayak üzerinde. Gerekirse, kullanım Çorap tutmak için kolu Kaymak Sistemi beşiği yerinde.
Şartname :
Malzeme : plastik
Renk : mavi
Çorap cradle boyutu : 240*115*160mm
Kolu uzunluğu : 460mm
Kutu boyutu : 27*18*11 cm
Paket içeriği :
1 x Çorap Kaymak
1 x kutusu (isteğe bağlı)

renk:
with box pack, no box pack
öğe Türü:
Braces & Supports
Marka Adı:
relcare
Model Numarası:
Sock Slider
Etkisi:
Kemik Bakım
malzeme:
plastic

Benzer ürünler kategorisinde..