• Yenilendi
Çin meridyen Uzman Analiz Akupunktur sağlık analizi/dedektör sistemi
zoom_in

Çin meridyen Uzman Analiz Akupunktur sağlık analizi/dedektör sistemi

₺ 168.00

Malların miktarı
check Sipariş verilebilir

-698.00/piece-4000.00/piece Kullanımı ile uyumlu bilgisayar sistemi : 1, Win98, Win Me, (yüklemek Microsoft Ofis öncül olduğunu) 2, Win XP, Vista, Win 7, Win10 3, Win 2000 serisi, Win 2008 Sunucu serisi Uyumsuz : 1, Apple serisi sistemi işletmek 2, Linux serisi sistemi işletmek Sağlık algılama uzman
Çin meridyen sağlık analizi uzman tıbbi sağlık katılır, biyoinformatik, elektronik mühendisliği ve diğer çok disiplin yüksek teknoloji yenilik projeleri. Bu geleneksel Çin tıbbı meridyen teorisi dayalı, kullanarak gelişmiş elektronik ekipmanları toplama İnsan vücut akupunktur noktası biyolojik elektrik akımı, bilimsel analizi, sağlıklı bir koşulu katılımcılar ve ana sorun analizi yargı yapmak için, ve ileri koyar bazı önleme tavsiye, kapsamlı bir ile, non-invaziv, pratik, Basit, hızlı ve ekonomik özellikleri ve avantajları, kolay yaygınlaşması, derinleşmesi ile araştırma ve geliştirme, insanlığın sağlık katkıları daha yapacak, geniş bir geliştirme ve uygulama umutları vardır.
Meridyen ilkesine algılama uzmanlar :
Akupunktur noktası tedavi kökenli eski Sovyet uzay yaş. çünkü hiçbir yerçekimi uzay durumda, için geçerli değildir X-ray, ultrason ve diğer fiziksel test. rus bilim adamları sorunu çözmek için dış astronotlar uzay fizik muayene için, ve profesyonel ile birleştirerek doktorlar tüm konular, Kullanarak bilgisayar analizi matematik, sayısal istatistikleri indükler vücut reaksiyon, meridyen enstrüman teorisi türetilmiştir.
Meridyen gelen görünümlü cilt elektrik özellikleri ve iyi bir kılavuz değeri ağ uygulamaları : meridyen qi ve kan koşu, dış deri, genel kılavuz etkileri akupunktur noktaları, böylece doğdu modern araştırma bilgin gelen cilt elektrik fenomen arasındaki ilişkiyi incelemek için meridyenleri ve acupoints.
Fonksiyonel özellikleri Profesyonel : bir dizi tıbbi uzmanlar, analiz için tıbbi kayıtları yaklaşık yüz milyon kılıfları yıl. Hızlı : geleneksel Çin tıbbı meridyen teorisi temelinde, modern tıp bilimi ve teknolojisi ile kombine, bilgisayar teknolojisi uygulama, sadece beş dakika tamamlamak için sağlık algılama. Doğru : kontrol sistemi veritabanı bilimsel yöntemi kullanmaktır, sıkı sağlık istatistikleri işleme, ve bu klinik sayıda tarafından doğrulandıktan, algılama hassasiyeti üzerinde kurulan fazla 85%. Peşin : önce işaretleri ve bariz belirtileri insanlarda hastalığı, değişikliği algılayabilir meridyen biyoelektrik bilgi, hastalığın önlenmesi erken vesile olur. Basit : basit bir işlem, genel personel aracılığıyla kısa vadeli eğitim usta test ve yorumlama teknikleri. Uygun : sağlık kontrolü her zaman ve her yerde yapılabilir, müşteri geri zaman vermek. Ekonomi : test ücreti uygun, kolay sıradan tüketiciler için kabul etmek. Güvenlik : kullanarak olmayan travmatik muayene yolu, insan vücudu için zararsız.  Operasyon : 1. algılama terminali bilgisayar klinik takın Kang Yi algılama terminali giriş portu, tuzlu pamuk top ile bir grup olacak monitör terminali kafası çalışan boşluğu içine, ve çalışma vurgulamak boşluğu kenar 1-2mm tavsiye, sünger ve nem ılımlı. 2. Insert meridyen terminali bilgisayar tanı Kang Yi/meridyen terminali giriş portu. 3. uzatma ucunu takın USB bilgisayar tanı Kang Yi (USB) giriş portu, diğer ucu bilgisayarın USB konnektörler. 4. açık bilgisayar, çift tıklama masaüstü geleneksel Çin tıbbı (TCM) [meridyen sağlık uzman] simge girin, meridyen test ana arayüzü. arayüzü içine tıklatın ve sonra muayene insanlar listesine eklemek tıklatın giriş olduğunu tespit bilgi gibi adı, cinsiyet, doğum tarihi, Kaydetmek göre göre algılama, test edilebilir.
5. istek test insanlar almak kapalı ayakkabı ve çorap, yatakta yatmak veya oturan bir sandalye (test vücut yalıtımlı olmalıdır, ayaklar yere dokunmayın veya diğer iletken nesneleri), aynı zamanda istek test insanlar cep telefonu almak, tuşları ve diğer metal nesneleri.

6. meridyen terminali kelepçe tutucu test edilmiş insanlar sol, test arayüzü tıklayın "başlangıç testi" düğmesi. 7. test ile terminal algılama insanlar için 24 puan, test bitmiş tıklayın "mağaza" düğmesi. 8. yazılım eklemek USB arayüzü bilgisayar, tıklayın raporu [made] düğmesine ana arayüzü, ve ortaya bir test raporu olduğunu tespit, tıklayın [] baskı simgesi arayüzü, ve test raporu baskılı olabilir.  
Şu anda aşağıdaki var 8 raporları
1. meridyen listesi
2. Histogram raporu
3. algılama raporu
4. meridyen analizi
5. güzellik raporu
6. beş hatları şekil
7. fiziksel belirti
8. uzmanlar öneriler

Alüminyum Kasa ile karton : Brüt ağırlık : 3.

renk:
English software, Russian software, Korean Software, Vietnam software
öğe Türü:
Massage & Relaxation
Model Numarası:
GY-818
Marka Adı:
suyzeko
uygulama:
El
malzeme:
Metal
Place of Origin:
Guangdong, China (Mainland)
Category:
Home use chinese meridian health analysis system
OS:
win7, win8, win10, vista, win98/ME, win2000
Color:
Green and grey
Accuracy:
over 85%
Testing time:
5 minutes
Certificate:
CE
Warranty:
one year
Language of software:
English, Russia, German, Chinese, Korean, Vietnamese
Package:
Aluminum box

Benzer ürünler kategorisinde..